Borgringen type S Art. 9093

Borgring S 6 mm Art. 9093-S RVS A2 (1000 stuks)

Artikelnr. S9093206
Merk: RVS Products
truck
database Voorraad: information-circle
truck
  • check-circle Gratis verzending vanaf € 100,- bij standaard* pakketten
  • check-circle Zakelijk? Zonder account op rekening bestellen!
  • check-circle Uitsluitend hoge kwaliteit producten
  • check-circle Veilig shoppen; Trusted Shops kopersbescherming

Specificaties

Materiaal RVS-304 (A2)
Materiaaldikte 0,7 mm
Maat (h) 1,2 mm
Norm en type Art. 9093-S
Buitendiameter (d2) 10 mm
Hoogte (m) 1,2 mm
Binnendiameter (d1) 6,4 mm
Gewicht per 100 stuks 0,02 kg
Inhoud verpakking 1000
Merk RVS Products

Omschrijving

Deze borgring type S (Art. 9093-S) van RVS Products is uitgevoerd in RVS-304 (A2) en wordt geleverd per 1000 stuks. De ring heeft een binnendiameter d1 van 6,4 mm en een buitendiameter d2 van 10 mm. De materiaaldikte bedraagt 0,7 mm; de hoogte (m/h) is 1,2 mm. Gewicht per 100 stuks: 0,02 kg.

Constructie en maatvoering

Type S verwijst naar de uitvoering volgens artikelreeks 9093-S. De opgegeven maatvoering ondersteunt een correcte passing en borging binnen de beschikbare inbouwruimte. Houd bij ontwerp en montage rekening met de combinatie van dikte (0,7 mm) en hoogte (1,2 mm) in relatie tot de effectieve schroeflengte en eventuele stapeling van ringen of onderdelen.

  • Norm en type: Art. 9093-S, borgring type S
  • Materiaal: RVS-304 (A2)
  • Binnendiameter d1: 6,4 mm
  • Buitendiameter d2: 10 mm
  • Materiaaldikte: 0,7 mm
  • Hoogte m/h: 1,2 mm
  • Verpakking: 1000 stuks

Selectie en toepassing

Kies deze zekeringsring wanneer uw tekening of stuklijst expliciet een type S in RVS A2 met d1 6,4 mm specificeert. Verifieer vooraf het ruimtebeslag op basis van d2 en de hoogte m/h, zodat de ring binnen de constructie vrij kan functioneren zonder ongewenst klemmen. Voor herhaalbestellingen en interne referentie kunt u de artikelcode 9093-S hanteren.

RVS-304 (A2) is het materiaal van dit product

RVS-304, bekend als een van de meest gebruikte roestvrijstalen legeringen, kenmerkt zich door zijn uitstekende corrosiebestendigheid en veelzijdigheid. Deze legering bestaat voornamelijk uit ijzer, chroom (18%) en nikkel (8%), waardoor het een duurzame keuze is voor zowel industriële als huishoudelijke toepassingen.
Hoewel het RVS bestand is tegen vele vormen van corrosie, is het minder geschikt voor toepassingen waarbij het in contact komt met zout- of chloorwater, wat het gevoeliger maakt voor corrosie onder specifieke omstandigheden.

Meer informatie over RVS-304 (A2)
2-5 werkdagen is de levertijd van dit product

De bezorgtijd van dit product bedraagt 2-5 werkdagen. Zodra uw bestelling door ons is ontvangen gaan wij aan de slag om de bestelde producten snel en zorgvuldig te verzenden.
Onze bezorgdienst is UPS. Dit product wordt gratis naar elk gewenst adres in Nederland of België verzonden.

Reviews