RVS Glas-glas klemmen

Glasklem 90°, glas/glas, voor glasdikte 8 - 12 mm, glanzend RVS-304

Artikelnr. 77404012090-10
Merk: G-Fittings
truck
database Voorraad: information-circle
truck
  • check-circle Gratis verzending vanaf € 100,- bij standaard* pakketten
  • check-circle Zakelijk? Zonder account op rekening bestellen!
  • check-circle Uitsluitend hoge kwaliteit producten
  • check-circle Veilig shoppen; Trusted Shops kopersbescherming

Vaak samengekocht

Druk om carrousel over te slaan
Hoekverbinder 180° Garina glas/glas RVS-304 glanzend gepolijst
31,74 incl. btw 26,23 excl. btw
truck 2-5 werkdagen
Hoekverbinder 90° Cherry glas/wand RVS-304 glanzend gepolijst
23,82 incl. btw 19,69 excl. btw
truck 2-5 werkdagen
Hoekverbinder T Eelkje glas/glas RVS-304 glanzend gepolijst
93,36 incl. btw 77,16 excl. btw
Hoekverbinder Sona glas/wand RVS-304 glanzend gepolijst
23,82 incl. btw 19,69 excl. btw

Specificaties

Materiaal RVS-304
Afwerking Glanzend gepolijst
Merk G-Fittings

Omschrijving

Deze glas-glas klem in 90° uitvoering van G-Fittings is vervaardigd uit RVS‑304 met een glanzend gepolijste afwerking. Het product is bedoeld voor het haaks verbinden van twee glasplaten en is geschikt voor een glasdikte van 8–12 mm. Als hoekglasklem (glas/glas) biedt deze klem een vaste 90° positie voor nauwkeurige glasconstructies.

Toepassing en functie

De klem realiseert een rechthoekige verbinding tussen twee glasdelen zonder tussenliggend profiel. Door de specifieke 90° configuratie kan een strakke haakse aansluiting worden gemaakt, waarbij de opgegeven glasdikte van 8–12 mm leidend is voor de passing. De glanzend gepolijste afwerking zorgt voor een uniform uiterlijk in zichtwerk.

Materiaal en afwerking

Uitvoering in RVS‑304 met glanzend gepolijst oppervlak. Deze materiaalkeuze en afwerking sluiten aan bij projecten waar een roestvast stalen klem met hoogglans uiterlijk gewenst is. De afwerking ondersteunt een consistent uiterlijk bij toepassingen met glanzende RVS-componenten.

Specificaties

  • Type: glasklem 90°, glas/glas
  • Glasdikte: 8–12 mm
  • Materiaal: RVS‑304
  • Afwerking: glanzend gepolijst
  • Merk: G-Fittings

Kies deze 90° glas-glas klem wanneer een haakse verbinding tussen glasplaten met dikte 8–12 mm vereist is en een glanzend RVS‑304 uiterlijk wordt gevraagd. Controleer bij selectie de glasdikte en gewenste uitvoering om maatvast te monteren binnen de opgegeven specificaties.

RVS-304 is het materiaal van dit product

RVS-304, bekend als een van de meest gebruikte roestvrijstalen legeringen, kenmerkt zich door zijn uitstekende corrosiebestendigheid en veelzijdigheid. Deze legering bestaat voornamelijk uit ijzer, chroom (18%) en nikkel (8%), waardoor het een duurzame keuze is voor zowel industriële als huishoudelijke toepassingen.
Hoewel het RVS bestand is tegen vele vormen van corrosie, is het minder geschikt voor toepassingen waarbij het in contact komt met zout- of chloorwater, wat het gevoeliger maakt voor corrosie onder specifieke omstandigheden.

Meer informatie over RVS-304
Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis is de levertijd van dit product

Van dit product zijn 2 stuk(s) op voorraad. Bestel op werkdagen voor 23.59 uur en ontvang uw bestelling de volgende werkdag. Besteld u meer dan voorradig is, dan wordt de levertijd 2-5 werkdagen. Zodra uw bestelling door ons is ontvangen gaan wij aan de slag om de bestelde producten snel en zorgvuldig te verzenden.
Onze bezorgdienst is UPS. Bij een bestelling hoger dan € 100,- incl. btw worden geen verzendkosten in rekening gebracht. Voor bestellingen onder dit bedrag geldt een verzendtarief van € 7,50 incl. btw.

Reviews