Glasklem buis Ø 38,1 – 42,4 mm zamak mat geslepen model 23 MINI

Artikelnr. 77102300038-20
  • check-circle Zamak met RVS look visueel passend bij RVS buisconstructies
  • check-circle Geschikt voor glasbevestiging aan buis Ø 38,1–42,4 mm in de bouw
  • check-circle 2 glasrubbers meegeleverd voor zekere kleming
  • check-circle Deskundig advies voor montage op buis Ø 38,1–42,4 mm
truck
database Voorraad: information-circle
truck

Opties

  • check-circle Gratis verzending vanaf € 100,- bij standaard* pakketten
  • check-circle Zakelijk? Zonder account op rekening bestellen!
  • check-circle Uitsluitend hoge kwaliteit producten
  • check-circle Veilig shoppen; Trusted Shops kopersbescherming

Vaak samen gekocht

Glasrubber 6 mm EPDM
0,56 incl. btw 0,46 excl. btw
truck
Glasrubber 6,76 mm EPDM
0,56 incl. btw 0,46 excl. btw
truck
Glasrubber 8 mm EPDM
0,56 incl. btw 0,46 excl. btw
truck
Glasrubber 8,76 mm EPDM
0,56 incl. btw 0,46 excl. btw
truck
Glasrubber 4 mm EPDM
0,56 incl. btw 0,46 excl. btw
truck
Cilinderkopschroef met binnenzeskant Ira M6 x 12 mm RVS-304 mat geslepen
0,52 incl. btw 0,43 excl. btw
truck
Glasreiniger Hendrika
1,50 incl. btw 1,24 excl. btw
Professionele RVS Reiniger & Polish 400 ml OP=OP!
9,28 incl. btw 7,67 excl. btw

Productspecificaties

Materiaal Zamak
Afwerking RVS look
Buitenmaat Ø 38,1 – 42,4 mm
Kleur RVS look
Prijs Per stuk
Breedte (b) 30 mm
Inhoud verpakking 1 glasklem, 2 glasrubbers
Diepte 19 mm
Montage Tegen buis
Diameter montagegat 6,5 mm
Vorm Vierkant
Inclusief borgpen Nee
Inclusief borgplaat Nee
Hoogte 30 mm
Merk RVS Products
Model 23 (MINI)

Omschrijving

Deze vierkante glasklem, model 23 (MINI) van RVS Products, is uitgevoerd in zamak met RVS look en bedoeld voor montage tegen buis met een buitenmaat van Ø 38,1 – 42,4 mm. De behuizing is compact met afmetingen 30 × 30 × 19 mm en beschikt over een montagegat van Ø 6,5 mm. Levering per stuk, inclusief 2 glasrubbers; borgplaat en borgpen zijn niet inbegrepen.

De klem fixeert een glasplaat tegen een ronde buis. De meegeleverde glasrubbers vormen het contactvlak tussen glas en klemhuis. De vierkante vorm geeft een strakke aansluiting op rechte lijnen in uw constructie. Het montagegat van 6,5 mm biedt ruimte voor een passende bevestiger volgens uw projectkeuze.

Specificaties

  • Producttype: glasklem, model 23 (MINI)
  • Materiaal: zamak
  • Afwerking/kleur: RVS look
  • Montage: tegen buis
  • Compatibele buis-buitenmaat: Ø 38,1 – 42,4 mm
  • Afmetingen (h × b × d): 30 × 30 × 19 mm
  • Diameter montagegat: Ø 6,5 mm
  • Vorm: vierkant
  • Inhoud verpakking: 1 glasklem, 2 glasrubbers
  • Inclusief borgplaat: nee
  • Inclusief borgpen: nee
  • Verkoopeenheid: per stuk
  • Merk: RVS Products
Zamak is het materiaal van dit product

Zamak is een familie van legeringen, voornamelijk samengesteld uit zink met toevoegingen van aluminium, magnesium en koper. Deze legeringen staan bekend om hun uitstekende gietbaarheid en goede mechanische eigenschappen, waardoor ze populair zijn voor gebruik in drukgieten. Zamak-legeringen bieden ook een goede maatvastheid, hardheid en kunnen een hoge afwerkingskwaliteit bereiken na het gieten, wat ze geschikt maakt voor decoratieve en functionele toepassingen.
Hoewel Zamak goede corrosiebestendigheid biedt, is het minder bestand tegen corrosie dan sommige andere metalen zoals aluminium of roestvrij staal, vooral in vochtige omgevingen. Daarom wordt het vaak aanbevolen om Zamak-onderdelen te beschermen met een afwerkingslaag zoals verchromen, verzinken of poedercoaten om de duurzaamheid te verhogen.

Meer informatie over Zamak
2-5 werkdagen is de levertijd van dit product

De bezorgtijd van dit product bedraagt 2-5 werkdagen. Zodra uw bestelling door ons is ontvangen gaan wij aan de slag om de bestelde producten snel en zorgvuldig te verzenden.
Onze bezorgdienst is UPS. Bij een bestelling hoger dan € 100,- incl. btw worden geen verzendkosten in rekening gebracht. Voor bestellingen onder dit bedrag geldt een verzendtarief van € 7,50 incl. btw.

Trusted Shops Reviews