Glasklem buis Ø 42,4 mm zamak zwart model 2100
- Gratis verzending vanaf € 100,- bij standaard* pakketten
- Zakelijk? Zonder account op rekening bestellen!
- Uitsluitend hoge kwaliteit producten
- Veilig shoppen; Trusted Shops kopersbescherming
Vaak samengekocht
Specificaties
-
Materiaal Zamak Afwerking Gecoat glad Buitenmaat Ø 42,4 mm Kleur Zwart RAL-kleur RAL 9005 Prijs Per stuk Breedte (b) 45 mm Inhoud verpakking 1 glasklem, 2 glasrubbers Diepte 28 mm Montage Tegen buis Diameter montagegat 8,5 mm Vorm Vierkant Inclusief borgpen Nee Inclusief borgplaat Nee Hoogte 45 mm Merk RVS Products Model 2100
Omschrijving
Vierkante glasklem model 2100 van zamak, zwart gecoat (RAL 9005) met gladde afwerking. Ontworpen voor montage tegen buis met een buitenmaat van Ø 42,4 mm. De behuizing meet 45 mm in hoogte en 45 mm in breedte, met een diepte van 28 mm. Voor de bevestiging is een montagegat met diameter 8,5 mm aanwezig. Levering per stuk onder het merk RVS Products.
Constructie en montage
De klem is geschikt voor klembevestiging van glas aan een ronde buis met Ø 42,4 mm. Het vierkante huis in zamak verdeelt de klemkracht gelijkmatig over de glasrubbers. Borgpen en borgplaat zijn niet inbegrepen.
- Materiaal: zamak
- Kleur/afwerking: zwart RAL 9005, gecoat glad
- Vorm: vierkant
- Montage: tegen buis Ø 42,4 mm
- Afmetingen: hoogte 45 mm, breedte 45 mm, diepte 28 mm
- Montagegat: Ø 8,5 mm
- Model: 2100
Leveromvang
U ontvangt 1 glasklem en 2 glasrubbers. Inclusief borgpen: nee. Inclusief borgplaat: nee. Prijs per stuk.
Praktische aandachtspunten
Controleer vooraf de buisdiameter (Ø 42,4 mm) en het benodigde bevestigingsmateriaal passend bij het montagegat van 8,5 mm. Gebruik de meegeleverde glasrubbers bij de montage voor een stabiele klemming.
Zamak is een familie van legeringen, voornamelijk samengesteld uit zink met toevoegingen van aluminium, magnesium en koper. Deze legeringen staan bekend om hun uitstekende gietbaarheid en goede mechanische eigenschappen, waardoor ze populair zijn voor gebruik in drukgieten. Zamak-legeringen bieden ook een goede maatvastheid, hardheid en kunnen een hoge afwerkingskwaliteit bereiken na het gieten, wat ze geschikt maakt voor decoratieve en functionele toepassingen.
Hoewel Zamak goede corrosiebestendigheid biedt, is het minder bestand tegen corrosie dan sommige andere metalen zoals aluminium of roestvrij staal, vooral in vochtige omgevingen. Daarom wordt het vaak aanbevolen om Zamak-onderdelen te beschermen met een afwerkingslaag zoals verchromen, verzinken of poedercoaten om de duurzaamheid te verhogen.
De bezorgtijd van dit product bedraagt 2-5 werkdagen. Zodra uw bestelling door ons is ontvangen gaan wij aan de slag om de bestelde producten snel en zorgvuldig te verzenden.
Onze bezorgdienst is UPS.
Bij een bestelling hoger dan € 100,- incl. btw worden geen verzendkosten in rekening gebracht. Voor bestellingen onder dit bedrag geldt een verzendtarief van € 7,50 incl. btw.




