Glasklem vlak RVS-304 mat geslepen model 2300

Artikelnr. 132300-000-12
  • check-circle RVS 304 met mat geslepen oppervlak, corrosiebestendig
  • check-circle Voor vlakke montage in hekwerk en glastoepassingen
  • check-circle Inclusief borgplaat en glasrubbers voor zekere klemming
  • check-circle Technische ondersteuning door RVS-specialisten bij productkeuze
truck
database Voorraad: information-circle
truck

Opties

  • check-circle Gratis verzending vanaf € 100,- bij standaard* pakketten
  • check-circle Zakelijk? Zonder account op rekening bestellen!
  • check-circle Uitsluitend hoge kwaliteit producten
  • check-circle Veilig shoppen; Trusted Shops kopersbescherming

Vaak samen gekocht

Borgpen 5015, voor glasklem model 2300 RVS-316
2,24 incl. btw 1,85 excl. btw
truck 2-5 werkdagen
Cilinderschroef met binnenzeskant, M8 x 20 mm, A2-70, QS-26
0,81 incl. btw 0,67 excl. btw
truck
Glasreiniger Hendrika
1,50 incl. btw 1,24 excl. btw
Professionele RVS Reiniger & Polish 400 ml OP=OP!
9,28 incl. btw 7,67 excl. btw
truck

Productspecificaties

Materiaal RVS-304
Afwerking Mat geslepen
Buitenmaat Vlak
Prijs Per stuk
Breedte (b) 55 mm
Inhoud verpakking 1 glasklem, 2 glasrubbers
Diepte 44 mm
Montage Op vlakke ondergrond
Diameter montagegat 8,5 mm
Vorm Rechthoekig
Inclusief borgpen Nee
Inclusief borgplaat Ja
Hoogte 70 mm
Merk Q-railing
Model 2300

Omschrijving

Deze rechthoekige glasklem van Q-railing is uitgevoerd in RVS-304 met een mat geslepen afwerking. Het betreft model 2300 voor montage op een vlakke ondergrond. De klem meet 70 mm in hoogte, 55 mm in breedte (b) en 44 mm in diepte. Voor de bevestiging is een montagegat met diameter 8,5 mm voorzien. De levering per stuk omvat 1 glasklem en 2 glasrubbers; een borgplaat is inbegrepen, een borgpen niet.

Doel en gebruik

De klem is bedoeld voor het klemmen van glas op een vlakke ondergrond. De meegeleverde glasrubbers zorgen voor een passend contactoppervlak tussen klem en glas. Gebruik de 8,5 mm montageopening voor een passende bevestiger volgens uw projectvereisten.

Constructie en uitvoering

De behuizing in RVS-304 met mat geslepen oppervlak levert een egale, professionele uitstraling. De rechthoekige vorm en de geïntegreerde borgplaat zorgen voor een stabiele opbouw van het klemsysteem. Montage gebeurt direct op het vlakke montagevlak van uw constructie.

Specificaties

  • Materiaal: RVS-304
  • Afwerking: Mat geslepen
  • Model: 2300
  • Merk: Q-railing
  • Vorm: Rechthoekig
  • Montage: Op vlakke ondergrond
  • Hoogte: 70 mm
  • Breedte (b): 55 mm
  • Diepte: 44 mm
  • Diameter montagegat: 8,5 mm
  • Inclusief: 1 glasklem, 2 glasrubbers, borgplaat
  • Exclusief: Borgpen
  • Verkoop: Per stuk
RVS-304 is het materiaal van dit product

RVS-304, bekend als een van de meest gebruikte roestvrijstalen legeringen, kenmerkt zich door zijn uitstekende corrosiebestendigheid en veelzijdigheid. Deze legering bestaat voornamelijk uit ijzer, chroom (18%) en nikkel (8%), waardoor het een duurzame keuze is voor zowel industriële als huishoudelijke toepassingen.
Hoewel het RVS bestand is tegen vele vormen van corrosie, is het minder geschikt voor toepassingen waarbij het in contact komt met zout- of chloorwater, wat het gevoeliger maakt voor corrosie onder specifieke omstandigheden.

Meer informatie over RVS-304
2-5 werkdagen is de levertijd van dit product

De bezorgtijd van dit product bedraagt 2-5 werkdagen. Zodra uw bestelling door ons is ontvangen gaan wij aan de slag om de bestelde producten snel en zorgvuldig te verzenden.
Onze bezorgdienst is UPS. Bij een bestelling hoger dan € 100,- incl. btw worden geen verzendkosten in rekening gebracht. Voor bestellingen onder dit bedrag geldt een verzendtarief van € 7,50 incl. btw.

Trusted Shops Reviews