RVS Glasklem model 2300 en 2400

Glasklem vlak RVS-304 mat geslepen model 2400

Artikelnr. 132400-000-12
Merk: Q-railing
truck
database Voorraad: information-circle
truck

Opties

  • check-circle Gratis verzending vanaf € 100,- bij standaard* pakketten
  • check-circle Zakelijk? Zonder account op rekening bestellen!
  • check-circle Uitsluitend hoge kwaliteit producten
  • check-circle Veilig shoppen; Trusted Shops kopersbescherming

Vaak samengekocht

Druk om carrousel over te slaan
Borgpen 5015, voor glasklem model 2400 en 6000 RVS-316
2,24 incl. btw 1,85 excl. btw
Cilinderschroef met binnenzeskant, M8 x 20 mm, A2-70, QS-26
0,81 incl. btw 0,67 excl. btw
truck
Blank gehard glas 8 mm op maat
106,58 incl. btw 88,08 excl. btw
truck 2-5 werkdagen
Blank gelaagd/gehard glas 8,76 mm op maat
104,49 incl. btw 86,36 excl. btw
truck 2-5 werkdagen
Blank gelaagd/gehard glas 10,76 mm op maat
100,47 incl. btw 83,03 excl. btw
truck 2-5 werkdagen

Specificaties

Materiaal RVS-304
Afwerking Mat geslepen
Buitenmaat Vlak
Kleur RVS
Prijs Per stuk
Breedte (b) 55 mm
Inhoud verpakking 1 glasklem, 2 glasrubbers
Diepte 40 mm
Montage Op vlakke ondergrond
Diameter montagegat 8,5 mm
Vorm Rechthoekig
Inclusief borgpen Nee
Inclusief borgplaat Ja
Hoogte 70 mm
Merk Q-railing
Model 2400

Omschrijving

Deze glasklem voor vlakke montage (model 2400) van Q-railing is uitgevoerd in RVS-304 met een mat geslepen afwerking. De rechthoekige klem meet 70 x 55 x 40 mm (h x b x d) en beschikt over een montagegat van Ø 8,5 mm. De vlakke achterzijde is bedoeld voor bevestiging op een vlakke ondergrond. U ontvangt dit artikel per stuk.

Constructie en montage

De klem bestaat uit een massief klemhuis met vlakke achterkant en een meegeleverde borgplaat. In combinatie met de twee glasrubbers wordt het glaspaneel opgespannen tussen klemhuis en borgplaat; een afzonderlijke borgpen is niet inbegrepen. Het mat geslepen oppervlak sluit visueel aan bij geborstelde RVS-componenten. U bevestigt de klem via het montagegat Ø 8,5 mm op een geschikte vlakke drager.

Specificaties

  • Type: glasklem voor vlakke ondergrond, model 2400
  • Merk: Q-railing
  • Materiaal: RVS-304
  • Afwerking / kleur: mat geslepen, RVS
  • Vorm: rechthoekig
  • Hoogte: 70 mm
  • Breedte: 55 mm
  • Diepte: 40 mm
  • Montagegat: Ø 8,5 mm
  • Inclusief borgplaat: ja
  • Inclusief borgpen: nee
  • Inhoud verpakking: 1 glasklem, 2 glasrubbers
  • Montage: op vlakke ondergrond
  • Verkoop: per stuk
RVS-304 is het materiaal van dit product

RVS-304, bekend als een van de meest gebruikte roestvrijstalen legeringen, kenmerkt zich door zijn uitstekende corrosiebestendigheid en veelzijdigheid. Deze legering bestaat voornamelijk uit ijzer, chroom (18%) en nikkel (8%), waardoor het een duurzame keuze is voor zowel industriële als huishoudelijke toepassingen.
Hoewel het RVS bestand is tegen vele vormen van corrosie, is het minder geschikt voor toepassingen waarbij het in contact komt met zout- of chloorwater, wat het gevoeliger maakt voor corrosie onder specifieke omstandigheden.

Meer informatie over RVS-304
2-5 werkdagen is de levertijd van dit product

De bezorgtijd van dit product bedraagt 2-5 werkdagen. Zodra uw bestelling door ons is ontvangen gaan wij aan de slag om de bestelde producten snel en zorgvuldig te verzenden.
Onze bezorgdienst is UPS. Bij een bestelling hoger dan € 100,- incl. btw worden geen verzendkosten in rekening gebracht. Voor bestellingen onder dit bedrag geldt een verzendtarief van € 7,50 incl. btw.

Reviews