Hoekverbinder T Eelkje glas/glas RVS-304 mat geslepen

Artikelnr. 77404113090-12
  • check-circle RVS 304 met mat geslepen afwerking, corrosiebestendig
  • check-circle Geschikt voor glas-glas verbindingen in douchewanden
  • check-circle Voor glasdikte 8–12 mm
  • check-circle Technische ondersteuning bij glasbewerking en montage
truck
database Voorraad: information-circle
truck
  • check-circle Gratis verzending vanaf € 100,- bij standaard* pakketten
  • check-circle Zakelijk? Zonder account op rekening bestellen!
  • check-circle Uitsluitend hoge kwaliteit producten
  • check-circle Veilig shoppen; Trusted Shops kopersbescherming

Vaak samen gekocht

Glasklem 90°, glas/glas, voor glasdikte 8 - 12 mm RVS-304
32,12 incl. btw 26,55 excl. btw
truck 2-5 werkdagen
Hoekverbinder 180° Garina glas/glas RVS-304 mat geslepen
32,12 incl. btw 26,55 excl. btw
truck 2-5 werkdagen
Hoekverbinder 90° Cherry glas/wand RVS-304 mat geslepen
24,02 incl. btw 19,85 excl. btw
Hoekverbinder Sona glas/wand RVS-304 mat geslepen
24,02 incl. btw 19,85 excl. btw
truck 2-5 werkdagen

Productspecificaties

Materiaal RVS-304
Afwerking Mat geslepen
Boring 16 mm
Glasbewerking Ja
Hoogte 45 mm
Glasdikte 8 - 12 mm
Merk G-Fittings

Omschrijving

Deze T‑vormige glas‑glas hoekverbinder is uitgevoerd in RVS‑304 met een mat geslepen afwerking. Het beslag is geschikt voor glaspanelen met een glasdikte van 8–12 mm, heeft een hoogte van 45 mm en vereist glasbewerking met een 16 mm boring. Het betreft een artikel van G‑Fittings. Deze gegevens helpen u bij het selecteren van de juiste koppeling binnen uw glasconstructie en bij het controleren van de passing op het paneel.

Specificaties

  • Type: glas‑glas hoekverbinder (T‑verbinder)
  • Materiaal: RVS‑304
  • Afwerking: mat geslepen
  • Glasdikte: 8–12 mm
  • Hoogte: 45 mm
  • Glasbewerking: ja
  • Boormaat in glas: 16 mm
  • Merk: G‑Fittings

Montage en toepassing

De verbinding is bedoeld voor een T‑aansluiting tussen glaspanelen binnen het opgegeven diktebereik. Voor montage moet het glas zijn voorzien van een nauwkeurige 16 mm boring; controleer positie en hartmaat volgens uw werktekening zodat de koppeling correct centreert. De hoogte van 45 mm is relevant voor de uitlijning met aangrenzend beslag en voor de zichtlijn langs de glasrand. Gebruik uitsluitend glaspanelen die voldoen aan de genoemde glasdikte en pas de boring toe voordat u het beslag aanbrengt. Zo voorkomt u speling of onjuiste klemwerking en sluit de verbinding technisch correct aan op uw systeem.

RVS-304 is het materiaal van dit product

RVS-304, bekend als een van de meest gebruikte roestvrijstalen legeringen, kenmerkt zich door zijn uitstekende corrosiebestendigheid en veelzijdigheid. Deze legering bestaat voornamelijk uit ijzer, chroom (18%) en nikkel (8%), waardoor het een duurzame keuze is voor zowel industriële als huishoudelijke toepassingen.
Hoewel het RVS bestand is tegen vele vormen van corrosie, is het minder geschikt voor toepassingen waarbij het in contact komt met zout- of chloorwater, wat het gevoeliger maakt voor corrosie onder specifieke omstandigheden.

Meer informatie over RVS-304
Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis is de levertijd van dit product

Van dit product zijn 1 stuk(s) op voorraad. Bestel op werkdagen voor 23.59 uur en ontvang uw bestelling de volgende werkdag. Besteld u meer dan voorradig is, dan wordt de levertijd 2-5 werkdagen. Zodra uw bestelling door ons is ontvangen gaan wij aan de slag om de bestelde producten snel en zorgvuldig te verzenden.
Onze bezorgdienst is UPS. Bij een bestelling hoger dan € 100,- incl. btw worden geen verzendkosten in rekening gebracht. Voor bestellingen onder dit bedrag geldt een verzendtarief van € 7,50 incl. btw.

Productbijlagen

Trusted Shops Reviews