Seko houtbouwschroeven met freesribben en versterkte kop Art. 9047

Seko houtbouwschroef met freesribben 8,0 x 200/80 mm Art. 9047 RVS A2-50 TX40 (100 stuks)

Artikelnr. S9047280 200-80
Merk: RVS Products
truck
database Voorraad: information-circle
truck
  • check-circle Gratis verzending vanaf € 100,- bij standaard* pakketten
  • check-circle Zakelijk? Zonder account op rekening bestellen!
  • check-circle Uitsluitend hoge kwaliteit producten
  • check-circle Veilig shoppen; Trusted Shops kopersbescherming

Specificaties

Materiaal RVS-304 (A2)
Diameter (d) 8 mm
Lengte (l) 200 mm
Soort schroefpunt Standaard
Soort schroefdraad Spaanplaatschroefdraad
Alternatief artikel Art. 9047 A4 8,0 x 200/80 T x 40
Maat aandrijving TX40
Toevoeging SPS/HBS-SEKO-TX
Treksterkte 500 N/mm2
Lengte (L) 200 mm
Norm en type Art. 9047
Sterkteklasse 50
Kopvorm Verzonken kop
Draadlengte (b) 80 mm
Kophoogte (k) 4,1 mm
Kopdiameter (dk) 15 mm
Draadlengte 80 mm
Gewicht per 100 stuks 4,96 kg
Aandrijving Binnenster (torx)
Draadtype Spaanplaatschroefdraad
Inhoud verpakking 100 stuks
Merk RVS Products

Omschrijving

Deze spaanplaatschroef (Art. 9047) in RVS‑304 (A2) is uitgevoerd in maat 8,0 x 200/80 mm. De schroef heeft een diameter van 8 mm, een totale lengte van 200 mm en een draadlengte van 80 mm. De verzonken kop heeft een kopdiameter van 15 mm en een kophoogte van 4,1 mm. Aandrijving via binnenster (Torx) TX40. Sterkteklasse 50 met een nominale treksterkte van 500 N/mm². Uitvoering met standaard schroefpunt.

Specificaties

  • Materiaal: RVS‑304 (A2)
  • Norm/type: Art. 9047
  • Diameter d: 8 mm
  • Lengte: 200 mm
  • Draadlengte b: 80 mm
  • Draadtype: spaanplaatschroefdraad
  • Kopvorm: verzonken kop
  • Kopdiameter dk: 15 mm
  • Kophoogte k: 4,1 mm
  • Aandrijving: TX40 (binnenster/Torx)
  • Schroefpunt: standaard
  • Sterkteklasse: 50 (treksterkte 500 N/mm²)
  • Gewicht per 100 stuks: 4,96 kg

Constructie en toepassing

De spaanplaatschroefdraad over 80 mm is bedoeld voor verbindingen in houtachtige plaatmaterialen. De verzonken kop maakt vlak monteren mogelijk wanneer een verzinking in het materiaal is aangebracht. De standaard punt ondersteunt aanzetten zonder voorboren indien het basismateriaal dit toelaat.

Verpakking en alternatieven

Levering onder merk RVS Products in doos à 100 stuks. Als alternatief is een A4‑uitvoering beschikbaar: Art. 9047 A4 8,0 x 200/80 TX40.

RVS-304 (A2) is het materiaal van dit product

RVS-304, bekend als een van de meest gebruikte roestvrijstalen legeringen, kenmerkt zich door zijn uitstekende corrosiebestendigheid en veelzijdigheid. Deze legering bestaat voornamelijk uit ijzer, chroom (18%) en nikkel (8%), waardoor het een duurzame keuze is voor zowel industriële als huishoudelijke toepassingen.
Hoewel het RVS bestand is tegen vele vormen van corrosie, is het minder geschikt voor toepassingen waarbij het in contact komt met zout- of chloorwater, wat het gevoeliger maakt voor corrosie onder specifieke omstandigheden.

Meer informatie over RVS-304 (A2)
2-5 werkdagen is de levertijd van dit product

De bezorgtijd van dit product bedraagt 2-5 werkdagen. Zodra uw bestelling door ons is ontvangen gaan wij aan de slag om de bestelde producten snel en zorgvuldig te verzenden.
Onze bezorgdienst is UPS. Dit product wordt gratis naar elk gewenst adres in Nederland of België verzonden.

Reviews