Zelfborende SP-Drill Seko houtbouwschroeven Art. 9044

Zelfborende houtbouwschroef Super-Drill Seko 6,0 x 200/70 mm Art. 9044 RVS A2-50 TX25 (100 stuks)

Artikelnr. S9044260 200
Merk: RVS Products
truck
database Voorraad: information-circle
truck
  • check-circle Gratis verzending vanaf € 100,- bij standaard* pakketten
  • check-circle Zakelijk? Zonder account op rekening bestellen!
  • check-circle Uitsluitend hoge kwaliteit producten
  • check-circle Veilig shoppen; Trusted Shops kopersbescherming

Specificaties

Materiaal RVS-304 (A2)
Diameter (d) 6 mm
Lengte (l) 200 mm
Soort schroefpunt Boorpunt
Soort schroefdraad Spaanplaatschroefdraad
Maat aandrijving TX25
Toevoeging SP-HBS-Drill
Treksterkte 500 N/mm2
Lengte (L) 200 mm
Norm en type Art. 9044
Sterkteklasse 50
Kopvorm Verzonken kop
Draadlengte (b) 70 mm
Kophoogte (k) 5,6 mm
Kopdiameter (dk) 12 mm
Gewicht per 100 stuks 2,34 kg
Aandrijving Binnenster (torx)
Inhoud verpakking 100
Merk RVS Products

Omschrijving

Deze zelfborende houtbouwschroef (Art. 9044) is uitgevoerd in RVS 304 (A2) met sterkteklasse 50 en verzonken kop. De schroef heeft spaanplaatschroefdraad en een boorpunt (SP-HBS-Drill) voor directe inzet in houttoepassingen. Maatvoering: diameter 6,0 mm, totale lengte 200 mm en draadlengte 70 mm. Aandrijving via binnenster TX25. Verpakking: 100 stuks.

Doel en gebruik

U zet deze schroef in voor verbindingen in hout en spaanplaat waar een verzonken afwerking gewenst is. De boorpunt ondersteunt zelfborend werken in hout, terwijl de verzonken kop vlak in het oppervlak trekt. De TX25-aandrijving sluit aan op gangbare bitopnames, wat montage op de bouwplaats of in de werkplaats vereenvoudigt.

Constructie en details

De verzonken kop (dk 12 mm, k 5,6 mm) verdeelt de druk rondom de schroefkop. De spaanplaatschroefdraad biedt grip in vezelrijke houtmaterialen. De combinatie RVS 304 (A2) en sterkteklasse 50 gaat vergezeld van een nominale treksterkte van 500 N/mm². Het pakketgewicht bedraagt 2,34 kg per 100 stuks.

Technische specificaties

  • Type/serie: Art. 9044, toevoeging SP-HBS-Drill
  • Diameter d: 6,0 mm
  • Lengte l2: 200 mm
  • Draadlengte b: 70 mm
  • Kopvorm: verzonken kop
  • Kopdiameter dk: 12 mm
  • Kophoogte k: 5,6 mm
  • Aandrijving: binnenster (Torx) TX25
  • Soort schroefdraad: spaanplaatschroefdraad
  • Soort schroefpunt: boorpunt
  • Materiaal: RVS 304 (A2)
  • Sterkteklasse: 50 | Treksterkte: 500 N/mm²
  • Inhoud verpakking: 100 stuks | Gewicht per 100 stuks: 2,34 kg
RVS-304 (A2) is het materiaal van dit product

RVS-304, bekend als een van de meest gebruikte roestvrijstalen legeringen, kenmerkt zich door zijn uitstekende corrosiebestendigheid en veelzijdigheid. Deze legering bestaat voornamelijk uit ijzer, chroom (18%) en nikkel (8%), waardoor het een duurzame keuze is voor zowel industriële als huishoudelijke toepassingen.
Hoewel het RVS bestand is tegen vele vormen van corrosie, is het minder geschikt voor toepassingen waarbij het in contact komt met zout- of chloorwater, wat het gevoeliger maakt voor corrosie onder specifieke omstandigheden.

Meer informatie over RVS-304 (A2)
2-5 werkdagen is de levertijd van dit product

De bezorgtijd van dit product bedraagt 2-5 werkdagen. Zodra uw bestelling door ons is ontvangen gaan wij aan de slag om de bestelde producten snel en zorgvuldig te verzenden.
Onze bezorgdienst is UPS. Dit product wordt gratis naar elk gewenst adres in Nederland of België verzonden.

Reviews