Zelfborende SP-Drill Seko houtbouwschroeven Art. 9044

Zelfborende houtbouwschroef Super-Drill Seko 6,0 x 45/30 mm Art. 9044 RVS A2-50 TX25 (200 stuks)

Artikelnr. S9044260 45
Merk: RVS Products
truck
database Voorraad: information-circle
truck
  • check-circle Gratis verzending vanaf € 100,- bij standaard* pakketten
  • check-circle Zakelijk? Zonder account op rekening bestellen!
  • check-circle Uitsluitend hoge kwaliteit producten
  • check-circle Veilig shoppen; Trusted Shops kopersbescherming

Specificaties

Materiaal RVS-304 (A2)
Diameter (d) 6 mm
Lengte (l) 45 mm
Soort schroefpunt Boorpunt
Soort schroefdraad Spaanplaatschroefdraad
Maat aandrijving TX25
Toevoeging SP-HBS-Drill
Treksterkte 500 N/mm2
Lengte (L) 45 mm
Norm en type Art. 9044
Sterkteklasse 50
Kopvorm Verzonken kop
Draadlengte (b) 30 mm
Kophoogte (k) 5,6 mm
Kopdiameter (dk) 12 mm
Gewicht per 100 stuks 0,60 kg
Aandrijving Binnenster (torx)
Inhoud verpakking 200
Merk RVS Products

Omschrijving

RVS Products levert een spaanplaatschroef in RVS‑304 (A2) met verzonken kop en boorpunt. Dit artikel (Art. 9044) heeft diameter 6 mm, totale lengte 45 mm en draadlengte 30 mm. De aandrijving is binnenster (Torx) TX25. Uitvoering: A2‑50 met opgegeven treksterkte van 500 N/mm2. Toevoeging: SP‑HBS‑Drill. Verpakt per 200 stuks.

Constructie en maatvoering

De verzonken kop heeft een kopdiameter van 12 mm en een kophoogte van 5,6 mm. De schroefdraad is uitgevoerd als spaanplaatschroefdraad voor houtachtige materialen. De boorpunt is geconstrueerd als schroefpunt met voorboorfunctie binnen het materiaalbereik van het producttype.

Specificaties

  • Materiaal: RVS‑304 (A2)
  • Sterkteklasse: 50 (treksterkte 500 N/mm2)
  • Diameter d: 6 mm
  • Totale lengte l2: 45 mm
  • Draadlengte b: 30 mm
  • Kopvorm: verzonken kop
  • Kopdiameter dk: 12 mm
  • Kophoogte k: 5,6 mm
  • Schroefdraad: spaanplaatschroefdraad
  • Schroefpunt: boorpunt
  • Aandrijving: binnenster (Torx) TX25
  • Type: Art. 9044 | Toevoeging: SP‑HBS‑Drill
  • Merk: RVS Products
  • Gewicht: 0,60 kg per 100 stuks
  • Verpakkingseenheid: 200 stuks

Deze specificaties bieden een directe technische basis voor selectie en vergelijking binnen 6×45 mm bevestigers met boorpunt, RVS A2 en Torx TX25.

RVS-304 (A2) is het materiaal van dit product

RVS-304, bekend als een van de meest gebruikte roestvrijstalen legeringen, kenmerkt zich door zijn uitstekende corrosiebestendigheid en veelzijdigheid. Deze legering bestaat voornamelijk uit ijzer, chroom (18%) en nikkel (8%), waardoor het een duurzame keuze is voor zowel industriële als huishoudelijke toepassingen.
Hoewel het RVS bestand is tegen vele vormen van corrosie, is het minder geschikt voor toepassingen waarbij het in contact komt met zout- of chloorwater, wat het gevoeliger maakt voor corrosie onder specifieke omstandigheden.

Meer informatie over RVS-304 (A2)
2-5 werkdagen is de levertijd van dit product

De bezorgtijd van dit product bedraagt 2-5 werkdagen. Zodra uw bestelling door ons is ontvangen gaan wij aan de slag om de bestelde producten snel en zorgvuldig te verzenden.
Onze bezorgdienst is UPS. Bij een bestelling hoger dan € 100,- incl. btw worden geen verzendkosten in rekening gebracht. Voor bestellingen onder dit bedrag geldt een verzendtarief van € 7,50 incl. btw.

Reviews